שיעורי יוגה עם מינה אשר

עסקים • כניסות

שיעורי יוגה עם מינה אשר

אני מלמדת יוגה משנת 2001 ובגזית בחמש השנים האחרונות. בסטודיו שבביתנו מתקיימים שיעורים בקבוצות קטנות: מתחילים, ממשיכים, מתקדמים וקבוצה מתחלפת ומרגשת של נשים בהריון.

את הגיל השלישי אני פוגשת אחת לשבוע במועדון המועשר שבבית היוצר, אנחנו מתרגלים כשעה יוגה על כסא וזה תענוג גדול בשבילי.

פעם בשבוע אני מלמדת בהתנדבות בגבעת המורה בעמותת "חזקים יחד" קבוצה של מתמודדות ומחלימות מסרטן, תחום בו התמחתי בשנה שחלפה.

ניתן תמיד לתאם איתי מפגשי יוגה תרפיה פרטניים המזמנים העמקה והתכוונות מדויקת לצרכים שונים ומגוונים.

מה שמנחה אותי וגורם לי סיפוק גדול הוא היכולת להעביר את עקרונות הויג'נאנה יוגה באופן שמחבר אדם לגופו ולסובב אותו. יש משהו בסיסי, פשוט ועם זאת עמוק ומשותף לכולנו - נשימה ותנועה בחלל המושפעת באופן מכריע מכח המשיכה. התרגול מאפשר לחוות ולהתנסות מתוך הקשבה ומשם היכולות משתכללות.

לסיום אצטט מתוך הספר "לב האימון מחשבות על יוגה" כתבה מורתי אורית סן-גופטה:

"...ללמד זה גם ללמוד - לראות משהו במבט חדש, להבין קצת אחרת את הנושא הנלמד דרך השאלות וההתלבטויות שעולות בשיעור. אני מוצאת את עצמי ערנית ומסוקרנת : מרגש אותי לדבר על נושאים ביוגה שמרתקים אותי..." (עמ' 72)

"...הלימוד וההוראה חובקים את העולם כולו, את הסדר שלו, את האמת שלו. חובקים את האימון שלנו, את השליטה שלנו, את השקט שלנו, את התפילה שלנו, את האורחים בבית, את הילדים, את הכל." (עמ' 82)

"פתאום הבנתי את סוד האימון. נכון שאינו הופך את תודעתי ליציבה לגמרי, ובכל זאת היא בהירה ויציבה יותר מאשר בלעדיו; קשובה יותר לגלי השקט וגם לעצמי ולזולת, ומשם מכוונת לטוב. בפשטות, האימון מקרב, אף שאינו עושה בי טרנספורמציה מוחלטת." (עמ' 106).

מוזמנים תמיד בשמחה להתקשר לטלפון 0508232342

מינה אשר

מינה2