מרצ ודרכה

ספרייה • 24/2/2018 כניסות


אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן
חברות וחברים,

הרצון לראות את ירושלים כבירה מוכרת על ידי מדינות העולם זו שאיפה של כולנו, אבל ההחלטה להעביר את השגרירות באופן חד צדדי בוודאי לא תסייע למטרה, אלא בדיוק להיפך. כדי לראות את כל השגרירויות עולות לירושלים, ולא רק את האמריקאית, נצטרך להגיע להסדר שלום, לסיים את הכיבוש ולקבוע גבולות מוסכמים ומוכרים.

מהלכי קיצור דרך הם אולי האינטרס של נתניה וטראמפ, אבל הם בהחלט לא האינטרס הישראלי. הנסיון של נתניהו למלט עצמו מחקירה על ידי הישגי בזק סופו להזיק לישראל בטווח הרחוק.
טוב שיש את מרצ על מנת לאמר את מה שאחרים מפחדים.
הערב תתקיים בגינת לוינסקי הפגנת ענק נגד גירוש הפליטים. מאז ההחלטה לגרש מישראל את הפליטים- אלפי ישראלים וישראליות הוכיחו שישראל מלאה אנשים איכפתיים, מעורבים ואמיתיים, אנשים שמסתכלים על מבקשי המקלט ורואים בני אדם - ולא שיקולי תדמית ונזק מדיני.

טייסים וצוותי אוויר של אל על הודיעו שלא יטיסו מבקשי מקלט לגירוש אל הלא נודע; חברי התנועה הקיבוצית הציעו לקלוט מבקשי מקלט כעובדים; סופרים, אנשי רוח ואקדמאים הרימו קול נגד הגירוש; תושבי שכונות דרום תל אביב הפגינו יחד עם מבקשי המקלט; וניצולי שואה מחו בשם ההיסטוריה האישית שלהם.
במרכז התלבטו איך הציבור יגיב לזה, בעבודה זגזגו ובימין מנסים לזרוע פחד, אבל שוב הסתבר לכולם, שעם כל הכבוד לטקטיקות, החברה הישראלית היא אמיצה, עקשנית ואופטימית. לא משנה כמה מנסים לשכנע אותנו לשנוא - לבה של רוב החברה הישראלית במקום הנכון.

הפגנת הענק שתתקיים הערב זו עוד הזדמנות עבורנו להוכיח שהישראלים הרבה יותר טובים מהממשלה שלהם. אני מתכוונת להגיע ומזמינה אתכם להצטרף אליי.
לסיום, אני מזמינה אתכן ואתכם להצטרף למסע שלי לראשות מרצ. לפני כחודש הכרזתי על מועמדותי לראשות המפלגה, מה שהביא להתעוררות במרצ ובמחנה כולו. מאז שהכרזתי הצטרפו למרצ אלפי בני אדם על מנת לתמוך בי ואני מודה לכל אחד ואחת מהם.

נשארו רק עוד 26 ימים לבחירות, ובשביל לנצח אני צריכה כמה שיותר מתנדבות ומתנדבים. אני מזמינה אתכם להצטרף, להירשם כאן בקישור ולהתנדב בקמפיין וביום הבחירות לראשות מרצ. יחד ננצח.
שלכם ושלכן,
תמר זנדברג
תמר זנדברג  |  054-4550474  |  tzandberg@knesset.gov.il
הצוות שלי: טלי טסלר 054-4630406 | לירון בדולח 054-5227989 | ניר אלה 054-7771913
אלעד וולף 054-7505864‬ | שחר עבוד 052-4520314‬
נשלח באמצעות תוכנת ActiveTrail
הצג טקסט מצוטט