ערב ימי הולדת עגולים 2017

שונות • 27/12/2017 כניסות

ערב "ימי ההולדת העגולים" תשע"ח

ביום שני האחרון ה-25.12 התקיים בחדר-אוכל הערב השנתי של ימי ההולדת העגולים, והפעם הוא היה מוצלח מאד לדעתי ולדעת רוב המשתתפים. חברה אמרה לי כי הסיבה שהערב כל-כך הצליח היא שהחברים בגילאים שלנו צמאים למפגשים, ואין להם מספיק מפגשים חברתיים.

אנסה לספר בקצרה על התוכנית: לפני הכל נציין את חתני המסיבה בני ה-90: מאוריציו צחור, חייקה הולצמן, משה רותם, איציק אשל וחיים שורר. אליהם נוספו בני ה-75 מגרעין "שגיב" ובני ה-70 מגרעין "בדרך" ועוד חברים.

המסיבה נפתחה בצילום קבוצתי, של כל "השיכבה" של הגמלאים. מדובר על עשרות רבות של אנשים ואילנה קפואנו התאמצה קשות כדי להכניס את כולנו לתמונה.

אחר-כך התיישבנו ליד שולחנות עמוסי כל טוב, ובייחוד נהנינו מה"פלצלך" שטוביה עשה. אחר-כך ראינו סרט שהביא אלי בר-אל על זוג זקנים, זקנים ועל הזוגיות המשעשעת שלהם. משום מה זה הזכיר לרובנו את הזוגיות שלנו. לסרט זה נוסף סרט שעקיבא הכין, שהראה את חתני השמחה בצעירותם לעומת היום. כן, פעם היינו צעירים ויפים, היום נשארנו רק צעירים (ברוחנו)...

יניב וליאת פלדמן המוכשרים שרו לנו כמה שירים בביצוע יפה ומרגש.

יאיר אשל הקריא ברכה לוותיקים בוני הקיבוץ בני ה-90.

לאחר מכן, מסמר הערב היה הופעת חבורת הזמר של עין-דור, במחרוזת שירים יפה, ובביצוע יפה מאד. מאד נהנינו מהם, והתודה נתונה בעיקר ללילך יצחקי מעין-דור אשר אירגנה את המופע.

לאחר מכן הייתה חלוקת העציצים המסורתית.

ברצוננו להודות לצוות שהכין את הערב: אריאלה מאש, מרים סרוגו, מרתה פמפנל, אברם סדרינאס, חיים שדמון, אלי בראל.

ענת ירון על הנחיית הערב.

אביב הרשקוביץ ויונתן זיגמנד –על ההגברה

עקיבא וילנד ואילנה קפואנו מלכין.

טוביה על האוכל.

תודה גדולה לכולם

למי שיש תמונות מהערב מתבקש לשלוח לי מדגם מייצג, eitanka56@gmail.com