פרישה

מדור הסטורי • 17/4/2018 כניסות

לחברים שלום,

מזה שישה חודשים אני מנהל את "אתר גזית" ללא כל תגמול כספי, כלומר בהתנדבות. הבעיה היא שמזה שלושה חודשים אני מנהל את האתר ללא "הרשאות ניהול", במילים אחרות מוסדות הקיבוץ לקחו ממני את ניהול האתר, למרות שכאמור הסכמתי לעבוד ללא כל שכר.

למעשה אני הסכמתי להמשיך לעבוד באתר ללא "הרשאות מנהל", כי היה לי חבל שהאתר ישכח ע"י הציבור ויחזור למצב שאף אחד לא נכנס אליו. למעשה אני נקלעתי למצב, שאין לי יכולת אמיתית לנהל את האתר ולעצב אותו כרצוני. המצב הזה שנמשך כבר כאמור שלושה חודשים פוגע קשות בי, באיכות האתר, ויוצר בלגן במדורים השונים. הורשה לי בזמן האחרון לנהל רק את ערוץ ההיסטוריה, לערוך אותו, להכניס בו תמונות וכו'. בשאר הערוצים איני יכול "לטפל" כלומר, לערוך אותם, למחוק דברים, ולסווג אותם למדור הנכון.

ולמרות זאת המשכתי לנהל את האתר, להזרים לו חומרים שונים בתחומי חברה, ספרות, היסטוריה, תנועה ותנועות מחאה, וכמות הכניסות לאתר הגיעה כל שבוע למאות רבות . היו כתבות שעברו את ה-200 צפיות, ולפעמים גם 300 צפיות. כאמור היה לי חשוב שהאתר לא ישקע, והיה לי חשוב הקשר עם החברים.

כל ניסיונותי להגיע לשיחת הבהרה על המצב עם מנהלי הקיבוץ, עלו בתוהו. לאחרונה שמעתי שמחפשים לי מחליף או מחליפה והנושא נמצא במגעים מתקדמים. במצב כזה כשל כוח הסבל שלי ואני גם חושב שהכבוד המינימלי שלי מחייב אותי להפסיק לטפל באתר, דבר שאני עושה בצער רב.

אני מאחל למי שימשיך לנהל את האתר הרבה הצלחה, ושלא יניח לאתר לגווע כפי שקרה בעבר

.

איתן קליש