כניסה לשנת הבר-מצווה / עדי בצר/ 2012

ספרייה • 3/4/2018 כניסות

ביום רביעי האחרון (31.10.12) אספנו את כל שמונת ילדי כיתה ז' ויצאנו ל"מסע הכומתה" לקראת שנת המצווה! ערב זה היה יריית הפתיחה הרשמית לפרויקט "שנת הבר- מצווה"- מסורת אותה אנו ממשיכים כבר שנה שנייה.

הילדים עשו מסע רוחני ופיזי שהתחיל בנעורים בקצת אווירת קרב צבאית, צבעי פנים,מספרי ברזל וכו' והמשיכו עד לטקס הגדול בסוף המסע שהיה במצפור.

מה שהילדים לא ידעו, הוא שכל הוריהם פוזרו בתחנות בדרך למצפור, כאשר כל תחנה היתה בסימן ערך מסויים אותו בחרו ההורים להעניק לשכבה לשנה המיוחדת.

בסוף כל תחנה שעברו בהצלחה קיבלו הילדים מההורים את "המפתח" לערך הנבחר, בסוף המסע קיבל כל ילד מהוריו צרור מפתחות ועליו כל הערכים שצברו במהלך כל הדרך: זכרונות ילדות (משפ' ספיר), סובלנות (משפ' אלעזר), חברות (משפ' שולשטין), כבוד הדדי (משפ' סימונה), הקשבה (משפ' רותם), שיתוף פעולה (משפ' חפר),ואחריות (משפ' פלג).

הילדים הופתעו בכל פעם מחדש לגלות את הוריהם במהלך הדרך ובכל פעם שהגיעו לתחנה של משפחה מסויימת היה אפשר לראות איך הם התמלאו בגאווה וחיוך מסופק מהוריהם! ואפילו אנחנו נורא התרגשנו Jהיה ערב מעולה! הילדים היו אדירים ושיתפו פעולה בהתלהבות רבה, ולא פחות חשוב, ההורים המדהימים של השכבה הזו- לא בכל יום זוכים לכזה שיתוף פעולה נרחב! בלעדיכם, הערב לא היה אותו הדבר!

בנוסף, אני רוצה להודות לנגה, ירין וניר- החבר'ה הבוגרים שלי שעזרו בכל הפקת הטקס, בסידורים ובהכנות! ולבן בר שדה ובר הראל שהיו לי לעזר בערב הגדול הזה J

היה כייף, ומה שיותר כייף, הוא שזו רק ההתחלה... J

 

עדי בצר,

מדריכת הנעורים