סקירת אירועים

הופ עברנו • 31/10/2017 כניסות

"הופ –עברנו" מס' 1 (22 – 31 לאוקטובר)

אנו פותחים מדור חדש שיסקור בקיצור את הפעילויות שמתקיימות בגזית. מטרתו של מדור להראות ולעורר את המודעות לכך שאנחנו לא "כפר שנה" שלאחר העבודה כל-אחד מסתגר בביתו, ומתרחשים בגזית הרבה פעילויות, שכל הרוצה יכול לקחת בהן חלק וליצור אינטרקציה עם החברים והחברה.

סקירת פעילויות

22.10: שיחת קיבוץ במועדון בנושא דו"ח חצי שנתי של התעשיה והמשק.

24.10- בחירת נציגינו לכנסת. כל חברי מר"צ בגזית הלכו לבחור בקלפי את נציגי אזור "העמקים" לועידת מר"צ. גזית הציבה שני מועמדים: אסתר מורדוך ועומרי סאל.

25.10 – "השקת סקר שביעות רצון מהשרותים בגזית". התכנסנו ב"פאב" ושמענו הסבר מקיף על מטרות הסקר, שלביו השונים וכו' מרחלי ערבה ונציגי החברה שעורכת את הסקר.

ציטוט מהמנשר שנשלח לחברים:

סקר שביעות רצון שנתי משירותי הקיבוץ

לכל תושבי קיבוץ גזית שלום רב ,

הנהלת קיבוץ גזית מתכננת לערוך החודש ,סקר שביעות רצון משירותי הקיבוץ לחברים ולתושבים.

בהיות הקיבוץ חברה מרובדת המכילה בתוכה קבוצות מגוונות: חברים, פנסיונרים, משפחות צעירות, תושבים ואחרים, מטבע הדברים שרמת השימוש של כל אחד ואחת מהחברים והתושבים בשירותי הקהילה השונים, שונה. משכך -מטרת הסקר הינה לזהות ולהבין את הצרכים והציפיות של קבוצות האוכלוסייה השונות בקהילה, ממגוון השירותים ולשפרם במידת הצורך. הסקר הינו חלק ממהלכי השיפור ושדרוג הכלים הניהוליים בקיבוץ ובכוונתנו להפכו לתהליך שנתי קבוע כך שנוכל להשתמש בכלי כמותי על מנת למדוד ולבקר את עצמנו משנה לשנה.

להסברים נוספים: מירטה לוין ורחלי ערבה

משה גפני רוקד - היו זמנים

26.10 – קונצרט במועדון במסגרת "קול המוזיקה הקאמרית בגזית" בניהולה של מיכל קריספין. הפעם אירחנו את "שרולה" אנסמבל השורו הישראלי. הופיעו בפנינו סלעית להב, בחליל, סקסופון, גבריאל מרקוס, גיטרה 7 מיתרים; דניאל רינג, קוויקיניו; עודד אלוני, פנדירו וכלי הקשה. "שרולה" מביא את מוזיקת ה"שורו" הייחודית של ריו דה ז'נירו שבברזיל. היה ערב מלהיב. הקונצרט הבא יתקיים ב-21.11: טריו "אנסמבל קולאז'": נועה בן חורין –צ'לו; יגאל לוין – קלרנית, בתיה מורביץ' - פסנתר; הם יופיעו בתוכנית מקורית ומעניינת, שהושמעה בהצלחה ב"קול המוזיקה".

29.10 – ערב של הסבר על ההסכם לשיוך דירות, המוצע ע"י צוות שיוך דירות, לקראת אישור ההסכם בין החבר לקיבוץ על השיוך. קיבלנו הסברים ארוכים מעורכי הדין שמלווים את הצוות, נשאלו שאלות והיה דיון. בשבוע הבא ביום ראשון נתכנס שוב להמשך פריסת התוכנית.

ליקט וערך: איתן