מבצע ההתפקדות: אם לא נתפקד – נכחד.

מה שקורה • 25/7/2018 כניסות

(מכתב מטעם התנועה הקיבוצית)

בימים אלו, יצאה התנועה הקיבוצית בקמפיין " אם לא נתפקד - נכחד". מדובר ביוזמה חוץ תנועתית אותה יזמו מספר חברי קיבוצים, אבל עקב חשיבות הנושא, החליטה מזכירות התנועה הקיבוצית לתת את תמיכתה המלאה לנושא.

אלו לא ימים פשוטים במדינת ישראל. הערכים שאנו מאמינים בהם, נמצאים תחת מתקפה מתמדת. לא פחות חשוב מכך, ההתיישבות, הפריפריה, החקלאות וכל אורח חיינו, נמצא תחת ניסיון מתמיד להחלישו. אם לא נדע להיאבק על אמונתנו בכל הקשור לאופייה של מדינת ישראל בכלל וקיומה של ההתיישבות בפרט, אנו מסכנים את היקר לנו מכל.

בשנים האחרונות, מסתבר יותר ויותר, שמי שמצביע, אכן משפיע, אבל מי שמתפקד למפלגות, משפיע הרבה יותר. אם ברצוננו להבטיח את היקר לנו מכל, עצם קיומנו כהתיישבות פורחת ומשפיעה במדינת ישראל, אנחנו חייבים להתפקד למפלגות בהם כל אחד ואחת מאתנו מאמינים.

התנועה הקיבוצית על כל פעיליה ובעיקר, באמצעות המחלקות הפוליטיות שלנו, תהיה מגויסת לכך בחודשים הקרובים ואני מבקש מכם, לתת כתף ולעזור בכל דרך על מנת להבטיח שכמה שיותר חברים בקיבוצכם יתפקדו למפלגות, כל אחד למפלגה בה הוא תומך.

התפקדות למפלגה, כל מפלגה, היא התרומה המשמעותית ביותר שיכול לעשות כיום כל חבר/ה בתנועה הקיבוצית, תרומה שמשמעותה לחיזוק המאבק באתגרים העומדים בפנינו, לא יסולא בפז.

אנא עזרו לנו במאבק חשוב זה!

ב ב ר כ ה,

ניר מאיר

מזכ"ל התנועה הקיבוצית