מסתכלים קדימה

ספרייה • 29/3/2018 כניסות


בתאריך 29 במרץ 2018 בשעה 18:47, מאת אבי בוסקילה - מרצ <avi@avibuskila.com>:

צאנו לדרך לפריימריז לראשות מרצ מתוך אמונה שלמה שמרצ צריכה דם חדש ואנרגיה חדשה. הדרך לשינוי העמוק והיסודי שדרוש למען מרצ שתוביל את השמאל, למען שמאל חדש

View this email in your browser

חברות וחברים יקרים,
 
יצאנו לדרך לפריימריז לראשות מרצ מתוך אמונה שלמה שמרצ צריכה דם חדש ואנרגיה חדשה. הדרך לשינוי העמוק והיסודי שדרוש למען מרצ שתוביל את השמאל, למען שמאל חדש, אמיתי, נחוש, מחבק, בעל חמלה, אהבה ותקווה - רק החלה. במהלך החודשים האחרונים נגענו בכל פינה בישראל, פגשנו מאות אזרחים, הסתכלנו להם בעיניים והבאנו תקווה. אני גאה בכל קול שקיבלנו במסע הזה, גאה באנשים, גאה בהישג. 84% מן החברים שפקדנו יצאו להצביע, זה הישג מדהים המלמד על המחוייבות שלנו כולנו להמשך הדרך. נמשיך את הדרך הזו, נפרק את החסמים שיש בפנינו, בכל מאבק נשים עצמנו לצד החלשים/ות - ויחד ננצח.

אני מאד גאה בקמפיין שיצרנו, שהיה נאמן למצע מרצ ולערכי היסוד של השמאל ופעל לקדמם ולהביאם ללב הציבור הישראלי. קמפיין הגון, ללא השמצה או פגיעה במועמדים, ללא פגיעה בממלכתיות ובערכים המצופים ממפלגת שמאל אידאולוגית. נמשיך את הדרך בשמירה בדיוק על אותה יושרה ובהקפדה על ההגינות, על האמת, על שקיפות, ועל הנאמנות לעצמנו ולערכינו - על מנת להביאם ללב הציבור הישראלי כולו.

עד כה גייסנו 130,000 ש"ח תרומות עבור הקמפיין. היות שאין לי משאבים של לשכה ועוזרים או תקציב קשר לבוחר וכדי לכסות על ההוצאות הכספיות של הקמפיין, אני עדיין זקוק לעזרה הכספית שלכם, כל אחד כפי יכולתו. אני מתחייב שכל שקל שתשקיעו במסע שלנו יילך לטובת המטרה של כולנו: להחזיר את מרצ להיות גדולה, גאה בעצמה ומנצחת, ולהוביל את השמאל ואת המדינה לעתיד שכולנו רוצים.

בלינק המצורף תוכלו לתרום לכיסוי הוצאות הקמפיין ולהמשך הדרך.
לתרומה לחצו כאן
תודה על התמיכה.

חג שמח, 
אבי בוסקילה
קיבלת את המייל הזה כי את/ה פקוד/ה למרצ. אם ברצונך לא לקבל יותר מיילים, אין מה לכעוס, אפשר ללחוץ על unsubscribe כאן למטה ונסיר אותך מיד מרשימת התפוצה. כולנו רק רוצים שיהיה פה יותר טוב.